יש לי ( עוד ) משהו להגיד לכם ...

בתור מלווה עסקי , הדבר האחרון שאני יכול להתלונן עליו הוא שלא נותנים לי
להגיד את דעתי ...  smiley.
מכל פגישה או מפגש עם מוצר ,שרות או מהלך שיווקי אני
לוקח איתי  תובנה  חדשה ושמח לחלוק אותה אתכם .
מקווה שתקראו ותמצאו את הדברים מועילים או לפחות מעניינים .. מוזמנים להגיב . 

מהו ליווי עסקי

תהליכי הייעוץ העסקי שלנו מתחילים משלב האבחון שמאפשר לבעל/ת העסק לפרוס את האתגרים ולנו לנתח את הפעילות ולזהות את ההזדמנויות.
זה תהליך משותף שנוגע במכלול נושאים: ארגוניים, פיננסים, שיווקיים, משאבי אנוש, מקצועיים ועוד.

שלב האבחון מאפשר לנו לגשת לתכנית עבודה סדורה שכוללת מיקוד בנושאים שעלו באבחון. זה השלב בו מפשילים שרוולים ומתחילים בעבודה.
בשלב הזה רוב בעלי עסקים מתקשים לצאת לדרך. העומס השוטף והרגלי העבודה הקיימים חוסמים והשינוי נראה רחוק מהשגה.

הייעוץ העסקי שלנו הוא משענת לכל תהליכי העבודה החדשים שתטמיעו בארגון. אנחנו לא רק מכינים תכנית עבודה ואומרים מה צריך לעשות אלא, מצמידים לכם מלווה עסקי שמסייע להוציא לפועל את המשימות השונות.
כך לדוגמה, אם נדרשת מתיחת פנים לתדמית החברה, המעצבת שלנו תסייע בביצוע תהליך המיתוג, אם נדרשת פעילות יזומה של פנייה ללקוחות פוטנציאליים צוות הטלמיטינג (תאום פגישות טלפוני) שלנו יוציא את העבודה לפועל כדי לתאם לכם פגישות.

יש לכם מי שיוציא את המשימות שאתם לא מגיעים אליהם אל הפועל. היד שלכם על הדופק ותצטרכו לנווט ולכוון קבלת החלטות נבונות. המעטפת הכוללת הזו תאפשר לכם לצמוח.

בד בבד עם שיפור תהליכי עבודה בארגון וסיוע בהוצאת משימות לביצוע, אנחנו ממשיכים בלווי העסקי המקצועי שנשען על ידע בייעוץ מאות רבות של עסקים בשנים האחרונות.

אבל צמיחה לא מתרחשת, אלא בשעה שאתם מוכנים לצאת לדרך. בשלות לתהליך היא עניין משמעותי. רק אז מתחיל המסע המשותף שלנו יחד ואנחנו הופכים להיות "מישהו לרוץ איתו". ליווינו מאות עסקים עד היום ורק כאשר רצים יחד ומתחייבים לתהליך באמת מתרחשת צמיחה.

למקומות… היכון… צא… צרו קשר: 03-9330562 או במייל info@olbc.co.il.

050-5566066