יש לי ( עוד ) משהו להגיד לכם ...

בתור מלווה עסקי , הדבר האחרון שאני יכול להתלונן עליו הוא שלא נותנים לי
להגיד את דעתי ...  smiley.
מכל פגישה או מפגש עם מוצר ,שרות או מהלך שיווקי אני
לוקח איתי  תובנה  חדשה ושמח לחלוק אותה אתכם .
מקווה שתקראו ותמצאו את הדברים מועילים או לפחות מעניינים .. מוזמנים להגיב . 

שווק ופרסום

…"עפר לנדוי, בן 40, הקים וניהל עסקים בתחומים שונים ב- 15 השנים האחרונות. עד שלפני שנה החליט להפסיק לנהל והתחיל לייעץ. מהלך מסוג זה דורש מיתוג אישי ברמה הגבוהה ביותר".

לקישור לראיון: http://www.ebrand.co.il/gp.asp?gpid=61

מציגים בתערוכה? ככה מתכוננים נכון.. ומשיגים את המטרות.

תערוכות מעניקות לעסקים אפשרות מצוינת להציג את השירותים שלהם לקהל יעד ממוקד. במקרים רבים הכנה לא מספיק מקצועית גורמת לכך שהתוצאות לא מספיק טובות ולא מצדיקות את ההשקעה. אז איך עושים זאת נכון? בהשקעה לא גדולה ניתן להפוך את התערוכה מארוע יקר ומתסכל לפעילות שתמנף אתכם מבחינה שיווקית ועסקית.

למאמר מתוך אתר article :  http://www.article.co.il/ShowArticle.asp?id=3944

לקישור למאמר באתר alljobs:http://www.alljobs.co.il/ArticlePage.aspx?LinkWord=time_1

 

פגישות עסקיות – איך עושים זאת נכון

בפגישותיי עם בעלי עסקים, בתחומים שונים ומגוונים, אני מגלה כי רבים מהם אינם מנתחים נכון את התוצאות העסקיות של פעילותם. במאמר שלפניכם אציג כמה עקרונות פשוטים שיאפשרו לכל בעל עסק, גם אם אינו כלכלן או רו"ח להגיע לשורה התחתונה – שורת הרווח (או ההפסד) של העסק. חשוב מכך, נלמד כיצד לחלק את הפעילות לתחומים/מרכזי רווח וגם כיצד לזהות את מנועי הצמיחה, כמו גם את החלקים הבעייתיים בעסק שלנו.

 

הגנה על פיתוחים מקוריים

בעולם הגלובלי נעשתה מלאכת ההגנה על פיתוחים מקוריים למתסכלת מאד. כאשר מדובר במוצרים ובשירותים אשר לא ניתן לרשום אותם כפטנט, הבעייה גדולה אף יותר. כך שלמעשה כמעט ולא ניתן למנוע חיקויים והעתקות. בעלי עסקים רבים מוטרדים מהעובדה שעם תחילת הפעילות המסחרית יהוו מודל להעתקות וחיקויים. זאת הסיבה לכך שבמצבים רבים החשש מהעתקה מעכב את ההתפתחות העסקית של העסק ויוצר פגיעה בתוצאות העסקיות לאורך זמן. אז מה עושים? במאמר זה תמצאו דרכים שונות להתמודדות עם הבעיה.

לקישור למאמר באתר articles:

www.articles.co.il/article/34500/מה%20לעשות%20כשכולם%20מעתיקים%20ממך

050-5566066