שותפים עסקיים

חברים יקרים , 
זה לא עוד אינדקס קישורים או המלצות סתמיות . כל אחד מהרשומים מטה הוא שותף אמיתי 
לפעילות שלי ומעורב בפרוייקטים שאני מלווה . אשמח להמליץ על כל אחד מהמופיעים מטה ..

גוסטבו באריל  - מעצב פנים 
גוסטבו הוא שותף לחלק גדול מהפרוייקטים שאני מנהל , הגישה העסקית שלו והנסיון הרב בניהול פרוייקטים הופך אותו להרבה יותר ממעצב פנים אלא למי שמסייע לבנות את דרך ההתנהלות העתידית של העסק , בין אם מדובר במשרדים , אולם ייצור  או בחלל קימעונאי . 
לאתר של גוסטבו באריל :  www.gustavo-design.com

סטודיו אוריה חבצלת 
בין אם מדובר בתהליך מיתוג של עסק  חדש , מתיחת פנים למותג קיים או מוצרים פרסומיים אחרים , הקשר ביני כמלווה עסקי לבין  סטודיו לעיצוב הוא יומיומי . מהירות התגובה, ההבנה השיווקית , הרמה העיצובית הגבוהה והמחירים ההוגנים הופכים את הסטודיו של אוריה לאטרקטיבי במיוחד עבורי  ולשותף פעיל בעבודות רבות .
 
אייל בלכמן
אייל הוא איש פירסום ותיק ומנוסה , מאחוריו  כבר יותר מעשרים שנות נסיון בעילית משרדי הפירסום בישראל . עם אייל אני נוהג לשתף פעולה בפרוייקטים גדולים   המאפשרים השקעה משמעותית – בין אם מדובר בתהליכי מיתוג עסקיים או מהלכי קידום מכירות מורכבים
 
אדליין 
באחוז ניכר מהעסקים שאותם אני מלווה כיועץ עסקי  תוכנית שיווק בדיגיטל היא נדבך מרכזי בפרוייקט ,  לאחר ניתוח שיווקי שנעשה עם הלקוח , אנו בונים תוכנית שיווק מפורטת הכוללת את המסרים , האמצעים והתקציב המתאאים . אדליין , כסוכנות פירסום המציעה מגוון רחב של שירותים היא שותף  מצויין לדרך .
 
איפרגן פישר
המסר הוא העיקר והיכולת להפיץ אותו תוךשימוש מושכל ברשתות החברתיות הוא נדבך מרכזי בכל תהליך שיווקי – בין אם מיתוגי או מכירתי, מיכל ואמיר הם שותפים נאמנים ומסייעים לי להביא לידי ביטוי את הערכים של המוצר או השרות , לחזק את המיתוג שלו ולהגדיל את המכירות .
 
Droxit
אתר האינטרנט עבר מהפכות רבות בשנים האחרונות , לבעל העסק הממוצע קשה לעקוב ויותר מזה להחליט מה המוצר המתאים בשבילו . במקרים רבים  האתר  "תוקע" את התהליך השיווקי ולא מאפשר לנוע קדימה. Droxit    ואליאב שעומד בראשה עומדים במבחן החשוב בעיניי  כמלווה עסקי – היכולת לספק ללקוח אתר ברמה גבוהה, במהירות תגובה יוצאת דופן ובעלויות סבירות .

data plus  -  תוכנות ניהול 


iquery  - פיתוח מערכות ניהול לקוחות ( crm)נועה קנארק  ירון ויינברג
תמונה טובה מאלף מלים , כמה שמשפט הזה נכון . מסע שיווק לאוכל צחייב לגרום ללקוח לאכול עם העיניים , כשמוכרים מוצר – אין טוב ממראה עיניים .  עבודת הצוות שלי עם נועה הסטייליסטית וירון הצלם משדרגת כל פרוייקט שיווקי ומביאה אותו לרמות הגבוהות ביותר .
 
פרואקטיב  משאבי אנוש
פרואקטיב משאבי אנוש מספקת שירותי ייעוץ וליווי חברות בתחום משאבי אנוש, כולל אבחון ארגוני, בנייה ושיפר תהליכי משאבי אנוש, ניהול גיוס ומשאבי אנוש במיקור חוץ (לחברות קטנות ובינוניות) והשמת עובדים בכירים.

עו"ד חגי שדה 


משרד עו"ד גיא קולן
חלק משמעותי מהעבודה שלי בשנים האחרונות הוא מול  בפיתוח רשתות לתהליכי זכיינות וליווי זכיינים .  עו"ד גיא קולן הוא ללא ספק   המוביל בתחום במדינת ישראל . גיא מביא עימו נסיון עסקי ,גישה פרקטית ועסקית שנדירה מאד אצל עורכי דין  , כיועץ עסקי חשוב לי מאד לקבל מעורך הדין זוית ראיה נוספת ומשלימה ולדעת שהוא deal maker ... וחס וחלילה לא ההיפך  - עם גיא – הסיכוי שתחתם עיסקה המשרתת את האינטרסים של הלקוח שלי- מקסימליים .
 
אמיר פרידברג 
ניהול נכון.

רוברט דניאל - משרד יעוץ מס 

ענת אשד גלזר - רו"ח 


 

כמה מילים עלי

כבר כמעט עשר שנים אני  יועץ ומלווה עסקי , אחרי עשרים שנות נסיון ניהולי החלטתי שהיעוד המקצועי שלי הוא ללוות עסקים בתהליכי הקמה וצמיחה  ולסייע כאשר יש צורך בכך בהבראה של עסקים שנקלעו למשבר .  

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים:
Do you agree terms and privacy?
050-5566066