fbpx

אודות

עלינו בכמה מילים..

קומפאס היא חברת ליווי עסקי שהותאמה למציאות של 2020. עם ניסיון של מעל 20 שנה והבנה של המגמות והצרכים של בעלי עסקים, יצרנו מודל עבודה פרקטי, מעורב, לוקח אחריות ומחובר לא רק לתיאוריות ניהוליות אלא לשינויים המהירים בעולמות השיווק והדיגיטל, העדפות הלקוחות, מימון ותפעול

אחרי שליויתי מעל ל – 1000 בעלי עסקים מתחומים שונים ומגוונים, ריכזתי סביבי צוות של יועצים ומלווים מומחים המאפשרים לנו לספק שרות של 360 מעלות ברמה הגבוהה ביותר וחשוב מכך, להתיחס תמיד לתמונה הגדולה ולתת מענה רוחבי ומקיף שיקח בחשבון את כלל המשמעויות של כל החלטה.

מניסיוני אני יודע שאתם מחפשים לקבל שרות תכל'ס ממומחים שצברו קילומטראז' בתחום שלהם , אני מתחייב כי כל תשובה שתקבלו מאנשי הצוות שלנו, או אלו שעובדים אתנו תהיה מבוססת על פרקטיקה וניסיון אמיתי מהשטח.

תכירו את הצוות של קומפאס:

עפר לנדוי - מנהל מקצועי

כבר קרוב ל- 20 שנים אני יועץ ומלווה עסקי. על בסיס עשרים שנות ניסיון ניהולי בחברות משפחתיות ומיזמים שהקמתי וניהלתי, החלטתי שהיעוד המקצועי שלי הוא ללוות עסקים בתהליכי הקמה וצמיחה ולסייע להם להגשים את היעדים העסקיים והמקצועיים שלהם.

החל משנת 2007 ליוויתי מעל ל1000 עסקים,ביינהם יזמים ויזמיות בשלב הרעיון וחברות ותיקות ומבוססות. ליבת הפעילות שלי נעה על הציר השיווקי

( אסטרטגיה- שיווק-מכירות- ניהול לקוח) ובפרוייקטים רבים אני עוסק בגיבוש נהלי עבודה וארגון, תהליכים כלכליים ( תמחיר- תזרים-גביה ומימון) בדגש על בניית תהליכי תכנון ותקציב שמאפשרים לעסק לצמוח בצורה יציבה ובטוחה.

בשנת 2017 יצא לאור ספרי הראשון – מכונת השיווק הבלתי ניתנת לעצירה שריכז את המודל השיווקי שפיתחתי לניהול שיווק ומכירות בעסקים קטנים ובינוניים. 

יוליה ג'אק פלוטקין - ליווי בהקמת עסקים.

יוליה, יזמית בנשמתה, בעלת תואר שני בטכנולוגיה עם התמחות במערכות מידע וניהול מערכות מורכבות. אחרי קריירה מצליחה בחברה פיננסית מובילה, פנתה לעצמאות והקימה רשת גני ילדים. מלווה עסקית משנת 2016 ומתמחה בעסקי שירותים ומוצרים בתחום ההורות, לייף סטייל ושירותים לבית. 

יוליה
WhatsApp Image 2020-06-22 at 18.46.38

רוני לנדוי - מנהלת קשרי לקוחות

הבחורה החביבה והמוכשרת שנמצאת מהצד השני של קו הטלפון.  כבר בדקה הראשונה תדעו שהגעתם למקום הנכון. כמה שאלות קצרות ורוני תגדיר  יחד אתכם את הצעד הבא בהתקדמות המשותפת. מכאן, תעמוד לרשותכם בכל שאלה או נושא. 

רשת שיתופי הפעולה שלנו ענפה ומבוססת על שנות ניסיון רבות ופרוייקטים משותפים, אנחנו מאמינים במצויינות ולכן שמחים להפנות במידת הצורך למיטב אנשי המקצוע בכל תחום. 

אם הגעתם עד לכאן.. אז רק עוד כמה שניות של קריאה:

מודל העבודה שלנו מבוסס על 6 עקרונות מרכזיים ומתאים לעסקים קטנים ולחברות:

א.     היכרות עם תחום הפעילות – עדיף מפרספקטיבות עסקיות שונות. 

ב.     יכולת הקשבה ולמידה מהירה, ניתוח ואבחון מהיר של המצב והצרכים .

ג.      תכנון פרקטי הכולל יעדים, משימות, מסרים ותכנון פיננסי רלוונטי. 

ד.      יכולת ונכונות להובלה  יישומית ונכונות לקחת חלק בעשייה .

ה.      להביט תמיד על התמונה הגדולה  ורק ממנה לקבל החלטות משמעותיות

ו.       להיות זמינים בשבילך 24/7 . להקשיב, לכוון ולעבוד יחד איתך.

עכשיו, שהגעת עד לכאן ואנחנו מכירים טיפה יותר, הגיע הזמן שנדבר:

שלח
1
היי, זאת יוליה, איך אני יכולה לעזור?
היי, זה יוליה
שמח שנכנסת לאתר שלנו,
אשמח שנשוחח..
דילוג לתוכן