fbpx

הקמת עסק חדש

עכשיו הזמן שלכם להפוך לעצמאיים

לצאת לעצמאות זה הרבה יותר מענין משפטי או תעסוקתי. היא מייצגת את הבחירה במהות המקצועית והעסקית, את התשוקה לפלס את הדרך ולהנות מהתוצאות ובעיקר את הרצון לקום בבוקר בשביל עצמך, לנהל קריירה מלאת משמעות ולהגיע לחופש כלכלי.

להקים את העסק החדש שלכם

בין אם החלטתם להתחיל קריירה של פרילנסרים, להקים משרד, חנות או מפעל, החל ממחר בבוקר, ניהול יהפוך לחלק משיגרת היום שלכם. אנחנו כאן כדי לעשות יחד אתכם את הצעדים הראשונים . יחד נחשוב ונתכנן, נקים את העסק ונוציא אותו לדרך. 

לנהל עסק קטן במדינת ישראל זה בהחלט לא פשוט אך בעולם משתנה וללא בטחון כלכלי, בעלות על עסק מצליח היא עדיין תוכנית הפעולה הכדאית, וגם המספקת ביותר.

כמה מלים עלינו

שמי עפר לנדוי ואני המנהל המקצועי של קומפאס ליווי עסקי. במהלך 15 השנים האחרונות הצוות שלי ואני ליווינו יותר מ-1000 עסקים. חלקם הגדול היו שכירים שהחליטו לעשות שינוי ואחרים יזמים שהגיעו אלינו כדי לקבל מאתנו ליווי צמוד בהקמת העסק שלהם. אנחנו גאים ואוהבים כל פרוייקט שהיינו מעורבים בו, מלווים כל אחד ועוקבים אחרי התפתחותו ומתרגשים עם כל עסק חדש שמגיע אלינו.  

עפר-removebg-preview

אז איך תכל'ס מקימים עסק?

הקמה נכונה של עסק כוללת סדרה מוגדרת של פעולות, בסדר ידוע ומתוכנן מראש, שמטרתם להביא למקסימום את סיכויי ההצלחה, להקטין למינימום הוצאות מיותרות וסיכונים ולבנות סדר פעולות מובנה סדור ועקבי שיאפשר לעסק לצמוח באופן יציב, להתבסס ולממש את היעדים של בעליו ( אתם 🙂 ) 

חשוב לציין, תחום הפעילות יקבע במידה רבה את סדר הפעולות. קמת חנות שונה מאד מהקמה של משרד עורכי דין או ליווי של פרילנסר, אולם מדובר באותה מתודולוגיה הנשענת על  3 שלבים מרכזיים : 

תכנון ראשוני: 

בשלב הראשון, נערכות ההגדרות הראשוניות שיהוו את הבסיס לכל שלב ההקמה והפעילות בשנים הראשונות. שלב זה כולל דיוק של המוצרים והשירותים ומאפייניהם, תעודת זהות שיווקית הבידול, הצעת הערך וקהלי היעד. בנוסף, נבנית תוכנית פיננסית ראשונית ממנה ניתן יהיה לדעת את היקף ההשקעה הנדרשת וצפי הכנסות, הוצאות ורווחים. 

תכנון מפורט: 

הבסיס כבר קיים ומהרעיונות הכלליים יצרנו מסמך עבודה מחייב ותקציב מפורט. כעת יש לנו תמונת מציאות ברורה של העסק המתוכנן. השלב הבא הוא בניית תוכנית עבודה מפורטת לתהליך ההקמה וההרצה של העסק. יחד נבנה גאנט ( לוח זמנים)  שיחולק לשבועות ובו נשבץ את כלל הפעולות הנדרשות להקמת העסק, לפי סדר התקדמות וקדימויות. ועכשיו אפשר לצאת לדרך. 

הקמת העסק: 

כל רגע של השקעה בתכנון, יחסוך לנו שעה של עבודה והרבה כסף של טעויות ובזבוז זמן. תוכנית העבודה היא הבסיס לכל הפעולות שנעשה בדרך להקמת העסק.

 

פעולות הנחלקות למספר ערוצים מרכזיים: 

 

1. הקמה פיזית של העסק – חנות, משרד או בית מלאכה. 

2. כספים – גיוס, מימון ובניית מערכת הכספים והחשבונות. 

3. בירוקרטיה – הקמת חברה או עוסק מורשה ופעולות נגזרות מכך.

4. מיתוג והקמת התשתית השיווקית ובניית תוכנית שיווק. 

5. מערך המכירות וניהול הלקוחות. 

6. גיוס עובדים או נותני שירות ובניית כל האופרציה המתאימה. 

7. בנית מערכת תפעולית – ניהול לקוחות, רכש, ספקים וכדומה. 

 

רשימת התחומים הנ"ל משתנה בהיקפה ובמורכבותה מעסק לעסק. חשוב להתאים את המהלכים לגודל העסק, אנו מקפידים לתפור חליפה בדיוק במידה המתאימה לכל אחד ואחת מכם. 

 

יום הגדול הגיע – מתחילים!

אנחנו כאן, ממשיכים ללוות אתכם בחודשים הראשונים כדי להבטיח כניסה חלקה לעולם הניהול העצמאי. אנחנו נשאר כל זמן שתרצו בכך וגם לאחר שניפרד, דעו שאנו זמינים עבורכם בכל רגע שבו תצטרכו עצה והכוונה.

במה זה כרוך ? כמה זה עולה? 

הליווי שלנו מודולרי ומותאם בדיוק לצרכים  ולשלה שבו אתם נמצאים, יתכן וכל מה שתדרשו לו כרגע זאת מפת דרכים להקמת העסק ופגישה של שעתיים שתיצור לכם אחת כזאת, או שתבחרו בנו להיות מנהלי הפרוייקט. במלים פשוטות, ההתקשרות אתנו יכולה להתחיל בתשלום חד פעמי של פחות מ1000 שקלים ולהגיע להסכמי התקשרות הרבה יותר משמעותיים. ההחזר הגבוה על ההשקעה בנו הוא הקובע, בכל אחד מהמקרים. 

האם אתם חייבים מלווה להקמת עסק?

שאלה מצוינת!  לדעתנו, הקמת עסק היא כמו הקמת בית ומניחים שבוודאי לא היית בונה את הבית שלך בלי אדריכל מקצועי. יחד עם זאת,  אנחנו מכירים בכך שחלקכם מעדיפים לצאת לדרך לבד ( אמרנו עצמאי .. אז עצמאי לגמרי 🙂 ) למרות שאם תשאלו אותנו, הלבד הזה מתברר כהרבה יותר איטי ויקר.

אנחנו מאמינים שעדיף לעשות דברים נכון כבר מההתחלה, בהשקעה ידועה מראש ובלי לקפוץ מעל הפופיק. בדיוק בשביל זה אנחנו פה, כדי לסייע לעשות את זה נכון. בסופו של דבר הבחירה אצלך. 

איך מתחילים? 

מתקשרים, שולחים הודעה ב whatsapp, פייסבוק או במייל, אנחנו מבטיחים לחזור אליכם, להקשיב בסבלנות ובמידה ומתאים להציע פתרון מותאם עבורך. 

שלח
1
איך אנו יכולים לעזור?
היי, זה יוליה
שמח שנכנסת לאתר שלנו,
אשמח שנשוחח..
דילוג לתוכן