fbpx

שאלות ותשובות

ועכשיו זמן לשאלות

שאלות שנשאלנו מעסקים שונים, אך תמיד יש מקום לשאלות חדשות, נשמח להיות בקשר.

הליווי שלנו מתאים לעסקים בכל תחום או גודל, עם נסיון של מעל ל1000 עסקים ולמידה בלתי פוסקת, אני מיישם עם כל עסק חדש שאני פוגש ומתאים את תהליך הליווי, התכנים והפעולות במדויק לצרכים שלו

compass הוקמה על בסיס 20 שנות ניסיון בליווי של מאות עסקים. עם הרבה מאד ידע ונסיון עבר , אנחנו מביאים את כל ההשקעה והנשמה לכל לקוח . יחד עם יישום של ההמלצות אנחנו בטוחים שהשיפור בהישג יד.

אנו לא מאמינים במודל הקלסי של יעוץ עסקי. מנהלים לא מחפשים מישהו שיודע יותר טוב מהם אלא שותפות ועזרה אמיתית בקידום החברה. איש מקצוע שיקח אחריות על תהליכים משמעותיים בזמן שהם מתנהלים מול העומס השוטף. מודל העבודה שלי מתבסס על לקיחת אחריות משלב ייזום התוכנית, דרך התכנון המפורט ולתוך הביצוע בד בבד עם זמינות מיידית לצרכים של המנהלים בחברה.

שאלה מצויינת, חלק גדול מהפעילות השיווקית של העסק שלך יכולה להעשות באופן עצמאי על ידך ואינה דורשת יכולות או מיומנויות מורכבות. יחד עם זאת חשוב לתעדף את הזמן והחוזקות שלך לאפיקים המשמעותיים ביותר( וגם להשאיר לך זמן לעצמך..) לכן, חלק מהתכנון השיווקי הוא לקבוע בצורה מדוייקת לא רק מה צריך לבצע אלא גם איך זה יקרה, באיזה עלויות וכו..

הוצאות אינן עומדות בפני עצמן אלא נועדו לייצור הכנסה. בכל הקשור להגדלת הוצאות כולל בתהליכים שיווקיים הגישה שלי שמרנית וחותרת לייעל תהליכים ולאפשר צמיחה מצד אחד אך עם מינימום סיכונים. זאת הסיבה שהכנה של תקציב מסודר חיונית בעיני לתהליך הניהולי שנעשה יחד

ממש לא, נהפוך הוא . ההמלצה שלי היא למשוך כמה שיותר במקום העבודה הקיים. ההמלצה נכונה כמובן במהלך הכנת התוכנית העסקית אך גם לאחר מכן שמתחילים להבנות את התשתיות ולהערך להשקה. בכל הקמת עסק קיימים שלבי הכנה והערכות כאשר בחלק מהמקרים ניתן לשלב בחודשים הראשונים בין העבודה והעסק. הרעין שעומד מאחורי ההמלצה הוא הקטנת העומס הכספי על העסק בשלבים הראשונים והלחץ ל"הביא כסף הביתה" ובסופו של דבר -הגדלת אחוזי ההצלחה של העסק החדש שלכם.

מודל הליווי המרכזי והמצליח ביותר שלי כולל הסכם לשלושה חודשים המתחדש לאחר מכן חודש בחודשו ( ..וגם אותו ניתן להפסיק בסוף כל חודש). המטרה שלי היא להתאים את השרות שלי לצורך שלך ולכן תוכל לקבל ממני שרות שמתחיל בפגישה אחת או פרוייקט ספציפי ויכול להגיע לליווי קבוע ואינטנסיבי במשך שנים. בשקיפות אציין כי אני מתעדף לקוחות קבועים ולכן לא תמיד אוכל להיות זמין לפגישות חד פעמיות או פרוייקטים ספציפיים.

החששות שלך הם טבעיים לגמרי, עם הקמת העסק מגיעה אי ודאות שלעתים קשורה לרמת ההכנסות, לאמון של הבנק וגורמים אחרים ויכולת השליטה בתהליכים השונים. התפקיד שלי הוא לייצר עבורך בסיס ידע וקבלת החלטות מוצק, תמיכה ושותפות בתהליך ושיקוף של המצב האמיתי בכל נקודת זמן. בסופו של דבר. ככל שאנחנו יודעים ובטוחים יותר ,אנחנו מצליחים יותר.

אין עסק שהוא קטן מדי מכדי לנהל אותו בצורה מקצועית. אני משוכנע שגם אם לדעתך מדובר בהיקף נמוך, העסק שלך עדיין חשוב לך מאד ולהצלחה או כשלון שלו יש משמעויות כבדות משקל על הקריירה ואיכות החיים שלך. לפחות מבחינתי לכל עסק מגיע הליווי האיכותי ביותר במידה המותאמת לו.

השאלה על אחוזי הצלחה היא השאלה החשובה ביותר וזו שהכי קשה לענות עליה. יתרה מזאת, אין משמעות להצלחה של 90% עבור בעל עסק שנמצא ב10% הפחות מוצלחים. אני גאה על כך שרוב מכריע של לקוחותי במהלך 15 שנה של פעילות הצליחו לממש את רב היעדים שגרמו להם להכנס להכנס לתהליך הליווי. אני בהחלט מתחייב לשרות המקצועי האיכפתי והמחוייב ביותר, כנה ובגובה העיניים.

את הפגישות ביננו נערוך במשרדי החברה שלכם, במשרד שלנו בתל-אביב או בפגישות וידאו במטרה שננצל את הזמן ביעילות המקסימלית. חשוב לומר שחלק משמעותי של העבודה נעשה מחוץ לפגישות, תהליכי חשיבה, כתיבה, תכנון שנעשים על ידי כחלק מרכזי מתהליך הליווי.

טיפול במבנה וניהול האשראי של העסק הם חלק מהותי מליווי עסקי ומהווה ציר מרכזי בהצלחת העסק ועל כן בניית מערך המימון של העסק היא חלק מתהליך הליווי. אני נעזר בגופים חיצוניים איתם אני עובד בשיתוף פעולה לגיוס מימון מקרנות כחלק ממערך שיתופי פעולה מקיף שאני מעמיד לרשות לקוחותיי.

ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום המקובלים. הנגשת השרותים חשובה לי מעל הכל ולכן תוכלו גם לפרוס את ההוצאה למספר תשלומים , אני משוכנע שצורת התשלום לא תהווה מכשול לתחילת העבודה ביננו.

בוודאי, ליווי עסקי היא שרות מקצועי שנרכש על ידכם כחלק מהפעילות הניהולית.

שלח
1
איך אנו יכולים לעזור?
היי, זה יוליה
שמח שנכנסת לאתר שלנו,
אשמח שנשוחח..
דילוג לתוכן